1. Ana Sayfa
  2. Goldfix Kurumsal Yapısı
Goldfix Kurumsal Yapısı

Goldfix Kurumsal Yapısı

Goldfix, hızla büyüyen yapı sektörüne en mükemmel yapı kimyasallarını tedarik etmek ve arz etmek amacıyla kurulmuştur. Her ürünü TSE belgeli olan Goldfix, bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen yapı kimyasalları arasında yer almaktadır.

Amacımız en mükemmel ısı yalıtım malzemeleleri ve yapı kimyasallarını üretmek ve bunları son tüketici ile buluşturmaktır. Ülkemizin artan enerji ihtiyacını yalıtım malzemelerimiz ile minumum seviyeye düşürerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

AR-GE departmanız yapı sektöründe ve ısı yalıtımında enerji verimliliğini artırmak üzere sürekli olarak faaliyet göstermektedir.

Uzman uygulayıcı yetiştirme programımız GOLDFIX AKADEMİ ile sektöre ustalar yetiştiriyoruz. Bilinçli olarak uygulanan her ürünün sonuçlarının güven oluşturacağının bilinci ile çalışıyoruz.Goldfix Haberler

Goldfix Kurumsal Yapısı üretim ve saha çalışmalarından en son haberler.

Goldfix - 15 Mart 2020 Pazar, 00:00

İstanbul Uluslararası Hırdavat Fuarı 2020de Yerimizi Aldık

Goldfix Yapı Kimyasalları olarak İstanbul fuar merkezinde gerçeleştirilen Uluslararası Hırdavat Fuarında yerimizi aldık.

Goldfix - 31 Ocak 2020 Cuma, 00:00

Silikon Nedir? Mastik Nedir?

Yapı kimyasalları içerisinde en çok kullanılanlardan biri silikon diğeri mastiktir. Peki silikon nedir, mastik nedir bu makalede.

Goldfix - 29 Ocak 2020 Çarşamba, 00:00

Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları, bir yapının inşaası süresince temel çatıya kadar kullanılan malzemelerin tümüdür.